ПрАТ «Івано-Франківська автобаза»

     
 

Річний звіт за 2012 рік

12. Опис бізнесу

Важливі події розвитку (в тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділ) iвано-Франкiвська автобаза була створена у 1959 роцi як державне пiдприємство, яке обслуговувало будiвельний комплекс областi. В сiчнi 1994 року згiдно наказу державної корпорацiї "Укрбуд" вiд 28.01.1994р. №52 iвано-Франкiвська автобаза перетворена у вiдкрите акцiонерне товариство.
Організаційна структура емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, зміни в організаційній структурі у відповідності з попереднім звітним періодом Дочiрнiх пiдприємств, фiлiй, представництв та iнших вiдокремлених пiдроздiлiв у складi товариства немає
Будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом звітного періоду, умови та результати цих пропозицій Пропозицiй не надходило
Опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо) Облiкова полiтика пiдприємства вiдповiдає нацiональним стандартам бухгалтерського облiку.
Текст аудиторського висновку Приватна аудиторська фірма


76002, Україна
м. Івано-Франківськ
вул. Гната Хоткевича, 65А/9
тел. (0342) 77-59-26
Свідоцтво про включення до Реєстру
суб`єктів аудиторської діяльності №2902
продовжене рішенням Аудиторської Палати України
26 січня 2012 року № 245 / 4







АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК
щодо фінансової звітності
Публічного акціонерного товариства
"Івано-Франківська автобаза"

за 2012 рік











м. Івано-Франківськ
23 квітня 2013 року
Аудиторський висновок адресується:
- Власникам цінних паперів ПАТ "Івано-Франківська автобаза";
- Керівництву ПАТ "Івано-Франківська автобаза".
- Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку
Основні відомості про емітента:
- повне найменування Публічне акціонерне товариство "Івано-Франківська автобаза"
- скорочене найменування ПАТ "Івано-Франківська автобаза"
- код ЄДРПОУ 01268650
- місцезнаходження 77423, Івано-Франківська область, с.Угринів, вул.Галицька,29
- дата державної реєстрації 18.02.1994 року

- нова редакція статуту зареєстрована 25.02.2012 року за № 264265
Відповідальні особи за фінансово-господарську діяльність у періоді, що перевірявся:
- Генеральний директор - Дольний А.О.
- Головний бухгалтер - Капущак О.А.
Основною діяльністю підприємства ПАТ " Івано-Франківська автобаза" є надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом загального користування та технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.
Опис аудиторської перевірки
Перевірку попередньої фінансової звітності ПАТ " Івано-Франківська автобаза " за 2012 рік у складі Балансу, Звіту про прибутки та збитки, Звіту про власний капітал, Звіту про рух грошових коштів та Приміток до річної фінансової звітності проведено у відповідності до вимог Міжнародних стандартів аудиту (МСА), Закону України "Про аудиторську діяльність", законодавства України про ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності.
Попередня фінансова звітність за рік, що закінчився 31 грудня 2012 року, була підготовлена відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (далі - МСФЗ). Товариство перейшло на Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) 1 січня 2012 року відповідно до положень МСФЗ (IFRS) 1 "Перше використання міжнародних стандартів фінансової звітності". За всі звітні періоди, закінчуючи роком, що завершився 31 грудня 2011 року, Товариство готувало фінансову звітність відповідно до Національних стандартів бухгалтерського обліку України. Ця фінансова звітність є попередньою фінансовою звітністю, складеною відповідно до МСФЗ.
Керуючись МСФЗ 1, Товариство обрало першим звітним періодом рік, що закінчується 31 грудня 2013 року. З цієї дати фінансова звітність Товариства складатиметься відповідно до вимог МСФЗ, що були розроблені Радою (Комітетом) з Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, та роз'яснень Комітету з тлумачень міжнародної фінансової звітності, а також відповідно роз'яснень Постійного комітету з тлумачень, що були затверджені комітетом з міжнародного бухгалтерського обліку та діяли на дату складання фінансової звітності.
Ця попередня фінансова звітність складена з метою формування інформації, яка буде використана для підготовки порівняльної інформації при підготовці першої фінансової звітності за МСФЗ станом на 31.12.2013 р. з урахуванням можливих коригувань, які будуть зроблені в разі змін вимог стандартів та тлумачень, що будуть використані при складанні першої фінансової звітності за МСФЗ станом на 31.12.2013 року.
Аудиторську перевірку проведено з дотриманням принципів незалежності та етичних вимог, у відповідності до вимог Міжнародних стандартів аудиту, які передбачають планування та виконання аудиторських процедур для отримання достатньої впевненості з метою формування незалежного професійного судження про відсутність суттєвих викривлень при складанні фінансової звітності.
Аудит включає також оцінку використаних підприємством принципів ведення бухгалтерського обліку і оцінку фінансової звітності в цілому у відповідності до облікової політики підприємства. При укладанні договору на аудит фінансової звітності суттєвість з замовником не обумовлювалась. Розмір суттєвості визначався по відношенню до виявлених відхилень у ході аудиту за професійним судженням аудитора у відповідності до вимог МСА №320. При розробці та виконанні аудиторських процедур для оцінки аудиторського ризику враховано як внутрішні так і зовнішні фактори, що мають вплив на фінансову звітність підприємства. Аудиторська перевірка передбачає здійснену шляхом тестування перевірку доказів, які підтверджують суми та розкриття інформації у фінансовій звітності.
При проведенні аудиторської перевірки використовувались: установчі документи, фінансова звітність підприємства, бухгалтерські регістри та первинні документи за 2012 рік. Процедури збору даних для оцінки достовірності і повноти звітності, у залежності від судження аудитора, основані на вибірковому та суцільному обстеженні первинних документів та бухгалтерських регістрів підприємства.


Відповідальність управлінського персоналу
Управлінський персонал несе відповідальність за складання й достовірне подання цієї попередної фінансової звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності та за внутрішній контроль, який управлінський персонал визначає потрібним для того, щоб забезпечити складання фінансової звітності, що не містить суттєвих викривлень унаслідок шахрайства або помилки.
Відповідальність аудитора
Аудитор відповідальний за висловлення думки щодо фінансової звітності за результатами проведеної аудиторської перевірки. Аудиторську перевірку проведено відповідно до Міжнародних стандартів аудиту, які передбачають планування та виконання аудиторських процедур для отримання достатньої впевненості з метою формування незалежного професійного судження про відсутність суттєвих викривлень при складанні фінансової звітності.
Аудитор розглядає заходи внутрішнього контролю при оцінці ризиків, що стосуються складання фінансової звітності з метою застосування аудиторських процедур, які відповідають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективності внутрішнього контролю підприємства. Аудит включає також оцінку відповідності облікової політики, прийнятність облікових оцінок, зроблених управлінським персоналом, та загального подання фінансової звітності.
Вважаємо, що у результаті проведеної аудиторської перевірки отримані достатні докази для висловлення умовно-позитивної думки.
Підстава для висловлення умовно-позитивної думки
Аудитори не мали можливості спостерігати за інвентаризацією активів та зобов'язань на кінець звітного періоду у зв'язку з призначенням аудитора після закінчення звітного періоду.
Попередня фінансова звітність Товариства за рік, що завершився 31 грудня 2012 року не містить порівняльної інформації щодо доходів та витрат Товариства за попередній період та щодо руху грошових коштів за попередній період, що є відхиленням від вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності.
Висловлення умовно-позитивної думки
На нашу думку за винятком впливу наведених обставин, попередня фінансова звітність станом на 31.12.2012 р. та за рік, що закінчився на зазначену дату, складена в усіх суттєвих аспектах відповідно до концептуальної основи спеціального призначення, описаної в примітці 2, включаючи припущення управлінського персоналу щодо стандартів та тлумачень, що, як очікується, будуть чинними, та облікових політик, що, як очікується, будуть прийняті на дату, коли управлінський персонал підготує перший повний пакет фінансової звітності згідно з МСФЗ станом на 31.12.2013 року.
Пояснювальний параграф та обмеження щодо використання
Ми звертаємо увагу на Примітку 2, яка пояснює ймовірність внесення коригувань у вхідні залишки балансу на 01.01.2012 р. та попередню фінансову звітність за 2012 рік під час складання балансу першого повного пакету фінансової звітності за МСФЗ станом на 31.12.2013 р. Також звертаємо увагу на те, що тільки повний пакет фінансової звітності за МСФЗ, який включає три Баланси (Звіти про фінансовий результат), по два Звіти про фінансові результати (Звіти про сукупний дохід), Звіти про рух грошових коштів, Звіти про власний капітал, і відповідні примітки (в тому числі порівняльну інформацію до всіх приміток, що вимагається МСФЗ), може забезпечити достовірне відображення фінансового стану Публічного акціонерного товариства "Івано-Франківська автобаза", результатів його операційної діяльності та руху грошових коштів згідно з МСФЗ. Наша думка не модифікована щодо цього питання.
Попередню фінансову звітність Публічного акціонерного товариства "Івано-Франківська автобаза" було складено в процесі зміни концептуальної основи з П(С)БО на МСФЗ. Таким чином, попередня фінансова звітність Публічного акціонерного товариства "Івано-Франківська автобаза" може бути не прийнятною для інших цілей.
Цей аудиторський висновок може бути представлено відповідним органам Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
ЗВІТ ЩОДО ВИМОГ ІНШИХ ЗАКОНОДАВЧИХ ТА НОРМАТИВНИХ АКТІВ
Цей розділ аудиторського висновку підготовлено відповідно до Вимог до аудиторського висновку при розкритті інформації емітентами цінних паперів (крім емітентів облігацій місцевої позики), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 29.09.2011р. № 1360.
Вартість чистих активів Товариства станом на 31 грудня 2012 року визначена згідно Методичних рекомендацій щодо визначення вартості чистих активів акціонерних товариств, схвалених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 17.11.2004 р. № 485, становить -86 тис. грн. що менше за розмір статутного фонду Товариства і не відповідає вимогам статті 155 "Статутний капітал акціонерного товариства" Цивільного Кодексу України.
Статутний капітал на звітну дату сформовано у повному обсязі та відображено у фінансовій звітності відповідно до установчих документів Товариства.
Протягом звітного періоду власниками більше 10 % голосуючих акцій були наступні особи :

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові або найменування юридичної особи Кількість штук простих іменних акцій Відсоток у статутному фонді
1 ТзОВ "Вікторія-Гал"
Код ЕДРПОУ 13653212 34835 59,187835
2 ТзОВ "Новітні торгові системи" Код ЕДРПОУ 34844547 9612 16,331663
ВСЬОГО 44447 75,519497
Суттєвих невідповідностей між фінансовою звітністю, що підлягала аудиту, та іншою інформацією, що розкривається емітентом цінних паперів та подається до Комісії з цінних паперів разом з фінансовою звітністю аудитором не виявлено.
Значні правочини, що складають десять і більше відсотків вартості активів товариства за даними останньої річної фінансової звітності відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства" емітентом не здійснювалися.
Метою виконання процедур щодо стану корпоративного управління, у тому числі внутрішнього аудиту відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства" було отримання доказів, які дозволяють сформувати судження щодо відповідності системи корпоративного управління у Товаристві вимогам Закону України "Про акціонерні товариства" та вимогам Статуту.
Статутом Товариства передбачено наступні органи управління: Загальні збори акціонерів, Наглядова Рада, Правління, Ревізійна комісія.
Кiлькiсний склад сформованих органiв управлiння Товариства вiдповiдає вимогам Статуту Товариства та Закону України "Про акціонерні товариства".
Спеціальної посади або відділу, який відповідає за роботу з акціонерами, в Товаристві не створювалось.
Функціонування органів корпоративного управління регламентується положеннями Статуту.
Система корпоративного управління у Товаристві в основному відповідає вимогам Закону України "Про акціонерні товариства". Система внутрiшнього контролю спрямована на упередження, виявлення i виправлення суттєвих помилок, забезпечення захисту i збереження активiв, повноти i точності облікової документацiї та включає адмiнiстративний та бухгалтерський контроль.
Адмiнiстративний контроль передбачає розподiл повноважень мiж працiвниками Товариства таким чином, щоб жоден працiвник не мав змоги зосередити у своїх руках усi повноваження, необхiднi для здійснення повної господарської операцiї.
Бухгалтерський контроль забезпечує збереження активiв Товариства, достовірність звiтностi та включає попереднiй, первинний (поточний) i подальший контроль.
Контроль за фінансово-господарською діяльністю Товариства здійснює Ревізійна комісія, що обирається Загальними зборами акціонерів Товариства.
Протягом звітного періоду поточне управління фінансово-господарською діяльністю здійснювала Правління Товариства в межах повноважень, які встановлено Статутом Товариства.
Річні Загальнi збори акцiонерiв за минулi три роки скликались та проводились регулярно та у вiдповiдностi до законодавства України.
За результатами перевірки стану корпоративного управління можна зробити висновок, що система корпоративного управління створена, стан корпоративного управлiння Товариства вiдповiдає Закону України "Про акцiонернi товариства".У Товаристві відсутній комітет з внутрішнього аудиту, посада внутрішнього аудитора та власний кодекс корпоративного управління.
У відповідності з проведеними в процесі аудиту процедурами оцінки ризиків не встановлено обставин, які б свідчили про можливість того,що фінансові звіти містять суттєві викривлення внаслідок шахрайства (МСА 240).
У відповідності з проведеними в процесі аудиту процедурами ми вважаємо, що проведений нами аудит дає обґрунтовану підставу для висловлення нашої думки щодо здатності Товариства безперервно продовжувати діяльність та його платоспроможності в наступних періодах, згідно з вимогами МСА 570 "Безперервність".
Важливі аспекти облікової політики
Концептуальною основою для підготовки зазначеної фінансової звітності Товариства є Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) та Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку (МСБО).
Товариство перейшло на Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) 01 січня 2012 року відповідно до положень МСФЗ (IFRS) 1 "Перше використання міжнародних стандартів фінансової звітності". За всі звітні періоди, закінчуючи роком, що завершився 31 грудня 2011 року, Товариство готувало фінансову звітність відповідно до Національних стандартів бухгалтерського обліку України. Ця фінансова звітність є попередньою фінансовою звітністю, складеною відповідно до МСФЗ.
Керуючись МСФЗ 1, Товариство обрало першим звітним періодом рік, що закінчується 31 грудня 2013 року. З цієї дати фінансова звітність Товариства складатиметься відповідно до вимог МСФЗ, що були розроблені Радою (Комітетом) з Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, та роз'яснень Комітету з тлумачень міжнародної фінансової звітності, а також відповідно роз'яснень Постійного комітету з тлумачень, що були затверджені комітетом з міжнародного бухгалтерського обліку та діяли на дату складання фінансової звітності.
Дана попередня фінансова звітність представлена в гривні (функціональна валюта). Операції, деноміновані у валютах, відмінних від відповідної валюти, перераховуються у функціональну валюту за обмінним курсом на звітну дату. Прибуток та збитки від курсових різниць, що виникають в результаті розрахунку по операціях і перерахунку монетарних активів і зобов'язань, деномінованих в іноземній валюті, у функціональну валюту підприємства на кінець звітного періоду, включаються до складу фінансового результату. Немонетарні статті
на кінець звітного періоду не перераховуються.
До складу основних засобів відносяться будівлі і споруди, машини і обладнання, транспортні засоби, інструменти, прилади, інвентар, меблі, та інші основні засоби з терміном експлуатації більше 365 днів та вартістю більше 2500 грн. Вартість заміни тих компонентів основних засобів, які визнаються окремо, капіталізується, а балансова вартість замінених компонентів списується. Інші подальші витрати капіталізуються тільки в тих випадках, коли вони призводять до збільшення майбутніх економічних вигод від основного засобу. Всі інші витрати визнаються у звіті про фінансові результати у складі витрат у тому періоді, в якому вони понесені. Припинення визнання основних засобів відбувається після їх вибуття або в тих випадках, коли подальше використання активу, як очікується, не принесе економічних вигод. Прибуток і збитки від вибуття активів визначаються шляхом порівняння отриманих коштів та балансовою вартості цих активів і визнаються в звіті про фінансові результати.
Для нарахування амортизації основних засобів використовується прямолінійний метод нарахування амортизації. Амортизація нараховується у відповідності до груп основних засобів і терміну корисного використання за кожним об'єктом основних засобів до досягнення балансової вартості об'єкта нульового значення.
Запаси відображаються за найменшою з двох величин: собівартості або чистої вартості реалізації; вибуття запасів проводиться по методу ФІФО;
Поточна дебіторська заборгованість, яка є фінансовим активом, включається до підсумку балансу за чистою реалізаційною вартістю. Для визначення чистої реалізаційної вартості на дату балансу обчислюється величина резерву сумнівних боргів виходячи із платоспроможності окремих дебіторів;
Зобов'язання визнається, якщо його оцінка може бути достовірно визначена та існує ймовірність зменшення економічних вигод у майбутньому внаслідок його погашення. Якщо на дату балансу раніше визнане зобов'язання не підлягає погашенню, то його сума включається до складу доходу звітного періоду.
Зобов'язання, на яке нараховуються відсотки та яке підлягає погашенню протягом дванадцяти місяців з дати балансу, слід розглядати як довгострокове зобов'язання, якщо первісний термін погашення був більше ніж дванадцять місяців та до затвердження фінансової звітності існує угода про переоформлення цього зобов'язання на довгострокове.
Резерви це частина зобов'язань з невизначеною сумою, або часом погашення на дату балансу.
Нарахування забезпечень виплат відпусток здійснюється в кінці року, який передує звітному.
В кінці кожного року передбачено проведення інвентаризації невикористаних відпусток та розміру резерву для забезпечення оплати відпусток і, при необхідності, проведення коригування розміру резерву для забезпечення оплати відпусток;
Оренда, при якій значна частина ризиків і вигод володіння залишається в орендодавця, відноситься в категорію оперативної оренди. Платежі, здійснені в рамках оперативної оренди (за вирахуванням будь-яких отриманих від орендодавця пільг), відносяться на фінансовий результат рівномірно протягом терміну оренди.
Розкриття інформації щодо активів, зобов'язань, капіталу
та інших аспектів фінансових звітів Товариства.
Облік основних засобів.
В фінансовій звітності відображені основні засоби:
- які контролюються товариством;
- вартість яких визначена по історичній собівартості придбання;
які утримуються з метою використання їх у процесі діяльності товариства протягом терміну корисного використання, що перевищує календарний рік.
Вибуття основних засобів пов"язано з продажем та ліквідацією основних засобів, непридатних для використання.
Первісна вартість основних засобів станом на 31 грудня 2012 року склала 1060 тис. грн., знос 783 тис. грн., залишкова вартість - 277 тис. грн.
Облік запасів.
Запасами Товариство вважає активи, які утримуються для подальшого перепродажу або перебувають в процесі виробництва з метою перепродажу продукту виробництва, утримуються для споживання під час виробництва, виконання робіт, надання послуг в умовах звичайної господарської діяльності. Оцінка запасів при надходженні здійснюється за первісною вартістю, при вибутті сировини, матеріалів, напівфабрикатів інших виробничих запасів - за методом ФІФО.
Запаси на дату балансу відображені за найменшою з двох величин: собівартості або чистої вартості реалізації. Вартість запасів в звіті становить 74 тис. грн.;
Облік грошових коштів.
Залишок грошових коштів на 31 грудня 2012 року становить 0 тис. грн. в національній валюті .
Дані аналітичного обліку по рахунках 31, 30 відповідають значенню рядків 230, 231 Балансу за 2012 рік.
Облік дебіторської заборгованості.
Визнання і оцінка реальної дебіторської заборгованості здійснюється відповідно до МСФЗ. Резерв сумнівних та безнадійних боргів створюється, виходячи із платоспроможності окремих дебіторів. На кінець звітного року резерв сумнівних та безнадійних боргів не створено, так як сумнівна заборгованість відсутня.
Вартість дебіторської заборгованості станом на 31 грудня 2012 року складає: за товари, роботи та послуги за чистою реалізаційною вартістю - 9 тис. грн.
Облік поточних зобов'язань .
Товариством створені забезпечення на виплату відпусток працівникам. Станом на 31 грудня 2012 року забезпечення виплат відпусток працівникам в наступному році становить 24 тис. грн.,
Кредиторська заборгованість за товари, роботи, послуги на дату складання фінансової звітності становить 244 тис. грн. Поточні зобов'язання станом на 31 грудня 2012 року становлять:
з бюджетом - 11 тис. грн.;
зі страхування - 7 тис. грн.;
з оплати праці - 71 тис. грн.;
інші поточні зобов'язання -91 тис. грн.
Показники звіту про фінансовій стан Товариства на 31.12.2012 р., що характеризують стан розрахунків по заробітній платі, соціальному страхуванню, з підзвітними особами, бюджетом та позабюджетними фондами, відповідають даним регістрів аналітичного та синтетичного бухгалтерського обліку, що дає підстави для підтвердження про їх достовірність.
На протязі року проведено списання просроченої кредиторської заборгованості в сумі 23 тис. грн.
Облік власного капіталу.
Статутний капітал складає 15 тис грн., який розподілено на 58855 простих акцій номінальною вартістю 0,25 грн. Структура власного капіталу правильно відображена в звітності Товариства (форма №4) . Вартість чистих активів Товариства на дату балансу складає -86 тис. грн., що є меншою за розмір статутного капіталу Товариства, встановлений законом відповідно до вимог пункту 3 ст.155 розділу ІІ Цивільного кодексу України від 16.01.2003 року № 435-IV.
Облік додаткового капіталу сформований за рахунок індексації основних фондів, проведених у попередніх періодах. При трансформації попередньої фінансової звітності за МСФЗ стаття "індексація основних засобів" в сумі 747 тис. грн. закрита на прибутки (збитки) минулих періодів.
За результатами господарської діяльності у 2012 р. Товариством отримано чистий збиток у сумі 133 тис. грн. Сума непокритого збитку станом на 31.12.2012 р. - 105 тис. грн. Результат діяльності підтверджується первинними документами.
Облік доходів і фінансових результатів.
Фінансові результати діяльності Товариства, відображені у фінансовій звітності за рік, що закінчився 31 грудня 2012 року, сформовані із дотриманням положень МСФЗ.
Аналітичний облік реалізації відповідає синтетичному. Спільної господарської діяльності Товариство не веде.
Перевірено достовірність даних про дохід (виручку) від реалізації послуг та інших доходів, а також правильність розрахунку собівартості та витрат періоду при формуванні фінансових результатів за звітний період. Порушень не виявлено.











Основні відомості про аудиторську фірму

Повне найменування аудиторської фірми Приватна аудиторська фірма "Полюс-аудит"

Свідоцтво про внесення в Реєстр аудиторських фірм та аудиторів, які одноособово надають аудиторські послуги
№ 245/4 видане Аудиторською палатою України 26.01.2012 року.


Інформація про відповідність контролю якості аудиторських послуг
Свідоцтво про відповідність системи контролю якості видане на підставі Рішення Аудиторської палати України від 05.07.2012 р. №252/4
Місцезнаходження аудиторської фірми м. Івано-Франківськ, вул. Гната Хоткевича, 65А/9

Телефон (факс) аудиторської фірми (0342) 77-59-26

Основні відомості про договір на проведення аудиту
Аудиторську перевірку Фінансової звітності Публічного акціонерного товариства "Івано-Франківська автобаза" за 2012 рік здійснено на підставі укладеного договору про надання аудиторських послуг № 4 від 03.04.2013 року. Аудиторську перевірку розпочато 03 квітня 2013 року та закінчено 23 квітня 2013 року.
Дата видачі Аудиторського висновку - 23 квітня 2013 року.



Директор
Приватної аудиторської фірми "Полюс-аудит"
(сертифікат аудитора серії А № 002623) І.Ж.Стьоганцева
Інформація про основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформацію про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його положення на ринку; інформацію про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання Основним видом дiяльностi є надання автотранспортних послуг.
Інформація про основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з її господарською діяльністю, їх необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб фінансування Придбання та вiдчуження активiв товариством не здiйснювалось
Інформація про основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання активів, місцезнаходження основних засобів. Крім того, необхідно описати екологічні питання, що можуть позначитися на використанні активів підприємства, інформацію щодо планів капітального будівництва, розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, в тому числі вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване зростання виробничих потужностей після її завершення Основнi засоби використовуються повнiстю.
Інформація щодо проблем, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень 1. Рiст цiн на складовi перевезень
2. Вiдсутнiсть оборотних коштiв для оновлення рухомого складу.
3. Високi ставки банкiвських кредитiв.
4. Незадовiльний стан дорiг.
Інформація про факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства Штрафних санкцiй i компенсацiй за порушення законодавства у звiтному перiодi товариством не виплачувались
Опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента Фiнансування дiяльностi емiтента здiйснюється за рахунок коштiв отриманих в результатi основної дiяльностi та здачi майна в оренду.
Інформація про вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та про очікувані прибутки від виконання цих договорів Укладено договори купiвлi/продажу цiнних паперiв товариства на суму - 3 млн.
Стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність емітента в майбутньому) д/в
Опис політики емітента щодо досліджень та розробок, вказати суму витрат на дослідження та розробку за звітний рік За звiтний рiк емiтентом не сплачувалися суми витрат на дослiдження та розробку.
Інформація щодо судових справ, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства або його посадові особи (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових справ про це зазначається У звiтному перiодi товариство не виступало стороною у судових справах
Інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента, у тому числі, за наявності, інформацію про результати та аналіз господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі Дивiдендiв за звiтний перiод не виплачувалось.